Stanislavstur travel agency
czech language englih language norway language
 
 
 
 
Vítejte

Vítejte na stránkách agentury Stanislavstur, která svým klientům poskytuje širokou škálu služeb spojených s cestováním po České Republice. Rezervujte si ubytování, prohlídku památek nebo si vyberte jiný program z naší speciální nabídky (kulturní, sportovní, adrenalinové akce , myslivost, akce pro business, návštěva vinného sklípku a další). Naše služby jsou určeny pro skupinové, obchodní i samostatné cestovatele. Vyberte si z naší nabídky už dnes.

„Vítejte v srdci Evropy!“

Nepřehlédněte
 
Středověká krčma Dětenice

Máte rádi středověk nebo nevíte a chtěli byste se o středověku dozvědět více? Tak pojeďte s námi do dětenické středověké krčmy. Připravte se na šokující prostředí s drsnější  staročeskou mluvou a nezapomenutelný zážitek pro každého.

  Více ...
 
Pojďte s námi do sklípku!

Zveme vás do malebného vinného sklípku ve vinařské oblasti Hustopeč. Vína, která zde ochutnáte, jsou pěstována ve vlastních vinicích a vyrobena recepturou našich dědů (bez zásahů moderní vinařské chemie a technologie). S víny se seznámíte při degustaci u vinných soudků, kde vám zkušený sklepmistr víno nalije a představí. Pokud Vás dané víno osloví a zaujme, je možnost víno zakoupit a potěšit své přátele a známé vínem z jižní Moravy. Kromě vína můžete ochutnat také tradiční pálenky – slivovice, meruňkovice, kalvádos nebo skvostný vinný koňak.

!!Cena balíčku: od 1.100kč/os.!!

  Více ...
 
Mimořádná nabídka lovu vysoké zvěře a selat již v létě a na podzim 2009

Nabízíme vám mimořádnou nabídku na lov vysoké zvěře a selat již v letní sezóně 2009. Lov se koná na severu Čech. Více informací o našem aktuálním ceníku a místě lovu naleznete v příloze.

  Více ...
 
Sportovní a tréninkové kempy/soustředění a aerobní pobyty

Nabízíme vám organizaci a realizaci tréninkových a sportovních pobytů/soustředění. Zajistíme vám perfektní lokalitu a prostředí pro váš konkrétní sport a účel pobytu (hokej, fotbal, cyklistika, motoristické sporty atd.).
Pořádáme také pravidelně víkendy nebo delší pobyty pro ženy s různými typy cvičení, indoorovými a outdoorovými aktivitami (aerobik, zdravotní cvičení, orientální tanec, nordic walking atd.).

  Více ...
 
Obchodní aktivity se Stanislavstur

Chcete uspořádat pro své obchodní přátele nebo zaměstnance školení, konferenci, večírek, zajímavou cestu do Norska nebo teambuildingovou akci? Pak jsme tu právě pro vás! Nabízíme vám kompletní služby od vytvoření konkrétního scénáře šitého na míru vaší akci po samotnou realizaci, zajištění ubytování, prostor, personálu a doprovodných služeb. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si skvělou akci už dnes!

  Více ...
 
Rozlučka se svobodou pro ní i pro něho

Máte vy sami nebo vaši přátelé před svatbou? Rádi byste se s přáteli výborně pobavili a stylově se rozloučili se svobodou? Pak jsme tu právě pro vás! Zapomeňte na klasické popíjení v baru nebo hospodě, kam chodíte každý víkend a nechte nás zorganizovat vám jedinečnou párty a nezapomenutelný večer – a to ne proto, že byste si ho díky alkoholické smršti nepamatovali :) Umíme vám nabídnout řadu variant, které vám budou nejlépe vyhovovat –  pro dvojice i skupiny, od pozvolného startu až po bujaré noční veselí. Věřte, že naše služby jsou cenově dostupné každému. Starosti s organizací nechte na nás, bavte se a užijte si poslední chvíle svobody!

   
 
Lov

Pojďte s námi lovit bažanty, divoké prase a nebo vysokou. Zajistíme vám kompletní program a veškerý servis, abyste si lov perfektně užili se vším všudy. Ukázkové video z lovu k vidění.

  Více ...
 
Den plný adrenalínu na polygonu TATRA 

Zažijte sílu a zvuk motorů tradičních českých aut Tatra. Nabízíme vám celodenní program se svezením v nejrychlejším českém závodním autě Tatra Eccorra V8,svezení v historickém ale také závodním automobilu T2-603 B5. Ukázkové video k vidění.

  Více ...
 
Vlastní hokejové utkání proti československým hvězdám ledního hokeje

Stanislavstur si vám dovoluje nabídnout jedinečnou příležitost zahrát si hokejové utkání proti legendám československého ledního hokeje 20.století (vítěze Olympijských her, mistry světa, vítěze NHL nebo vítěze evropských hokejových lig).

  Více ...
 
Ubytování
   
Prohlídky a výlety
   
Myslivost
   
Speciální nabídka
   
Tradične české
   
Další