Stanislavstur travel agency
czech language englih language norway language
 
 
 
 

Ubytování

Zajistíme vám příjemné a pěkné ubytování dle vašich požadavků. V naší nabídce naleznete hotely všech kategorií, v různých lokalitách Prahy i po celé ČR s veškerým servisem (lokalita, konferenční sály, sportovní vyžití, atypické prostředí, atd.), který podle účelu vaší cesty budete potřebovat, ať už cestujete sami nebo ve větší skupině. Pokud by vám námi uváděné hotely nevyhovovaly, napište nám svou představu a my se pokusíme pro vás najít jiné řešení.

 
Hotely
Prohlédněte si naše hotely a vyberte si způsob ubytování, který vám nejvíce vyhovuje. Všechny hotely jsou podrobně popsány, mnoho z nich nabízí také speciální nabídky. Samozřejmostí je rezervace ubytování online prostřednictvím jednoduchého formuláře. I když se hotely vzájemně liší, jedno mají společné - příjemné prostředí, kvalitní služby a příznivé ceny. Vyberte si ubytování v Praze a dalších městech, vždy můžete počítat s pohodlím, které vám naše hotely poskytnou.
  Hotely
 
Penzióny
Prohlédněte si naše penzióny a vyberte si způsob ubytování, který vám nejvíce vyhovuje. Všechny penzióny jsou podrobně popsány, mnoho z nich nabízí také speciální nabídky. Samozřejmostí je rezervace ubytování online prostřednictvím jednoduchého formuláře. I když se penzióny vzájemně liší, jedno mají společné - příjemné prostředí, kvalitní služby a příznivé ceny.
  Penzióny
 
Hostely
Prohlédněte si naše hostely a vyberte si způsob ubytování, který vám nejvíce vyhovuje. Všechny hostely jsou podrobně popsány, mnoho z nich nabízí také speciální nabídky. Samozřejmostí je rezervace ubytování online prostřednictvím jednoduchého formuláře. I když se hostely vzájemně liší, jedno mají společné - příjemné prostředí, kvalitní služby a příznivé ceny. Vyberte si ubytování v Praze a dalších městech, vždy můžete počítat s pohodlím, které vám naše hostely poskytnou.
  Hostely
 
Apartmány
 
  Apartmány
 
Ubytování
   
Prohlídky a výlety
   
Myslivost
   
Speciální nabídka
   
Tradične české
   
Další