Stanislavstur travel agency
czech language englih language norway language
 
 
 
 

Tradične české

Tradičně české

Česká republika má dlouhou a bohatou historii, ze které pochází řada zajímavých lidových tradic a zvyků. Nabízí také své tradiční značky a produkty, které zde byly vyráběny po dlouhá léta. Rádi bychom vám nabídli malou ochutnávku z těchto českých tradic, zvyklostí a
Nechte se unést atmosférou středověké krčmy, typickou chutí českého piva nebo moravského vína, poslechněte si tradiční českou hudbu nebo si prohlédněte výrobu tradičních českých produktů – automobilů, piva, vína a nebo skla a keramiky, v Praze a nebo přímo v místě původu daného produktu.

Nabízíme jednotlivcům i skupinám veškerý potřebný servis nebo dokonce výlet na jeden i více dní s programem plným českých tradic a zajímavostí.

 
Vinné sklípky a pivovarnictví

Historie vína sahá v Českých zemích až do 2.století po Kristu. Zlatá éra vína probíhala od 14. do 16. století. Za dobu svého vývoje si vybudovalo vinařství v Čechách a na Moravě důležité místo ve společnosti a stalo se tradiční součástí české kultury.

  Vinné sklípky a pivovarnictví
 
Středověké Čechy

Navštivte s námi místa připomínající éru středověku. Nabízíme prohlídky středověkých částí Prahy a dalších měst, rytířské souboje, návštěvu hradů a zámků po celé republice a nechybí ani návštěva středověkých krčem s bohatým programem a typickou staročeskou kuchyní.

  Středověké Čechy
 
České značky a tradice
Navštivte s námi tradiční producenty českých výrobků – automobily Škoda v Mladé Boleslavy, Tatra auto v Kopřivnici, sklárny v Nižboři i jinde, ochutnejte plzeňské pivo nebo karlovarskou Becherovku, prohlédněte si, jak se vyrábí a mnoho dalšího. Nabízíme také návštěvu tradičních rytířských zápasů, různých festivalů a lidových svátků, při kterých uvidíte tradiční kroje, zvyky, ochutnáte tradiční dobroty z domácí kuchyně a budete si moci také prohlédnout tradiční lidovou tvorbu a umění.
  České značky a tradice
 
Ubytování
   
Prohlídky a výlety
   
Myslivost
   
Speciální nabídka
   
Tradične české
   
Další