Stanislavstur travel agency
czech language englih language norway language
 
 
 
 

To nej z České republiky

Česká republika nabízí vedle perly v podobě hlavního města Prahy také další památky a zajímavosti, které rozhodně stojí za shlédnutí.

 
Přírodní památky a rezervace

Česká republika není pouze místem mnoha set historických památek a monumentů, svým návštěvníkům nabízí také přírodní krásy na mnoha místech svého území. Ať už si chcete pouze odpočinout v klidném přírodním prostředí nebo jste příznivci adrenalinovějších outdoorových aktivit, v přírodních krásách České republiky jste vřele vítáni.

 

 

  Přírodní památky a rezervace
 
Památky UNESCO v ČR

České "země" mají bohaté a pestré dějiny. Lidé, kteří přišli ze všech koutů světa, zde postavili a vyzdobili stovky zámků, kostelů i klášterů a současně se podíleli na celkové architektonické podobě našich měst. Dvanáct památek již bylo zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, další o to usilují.
Navštivte s námi některé z památek patřící na seznam UNESCO

  Památky UNESCO v ČR
 
Hrady a zámky v ČR

České země oplývají mimořádně velkým bohatstvím kulturních památek. Více než dva tisíce dochovaných hradů a zámků tvoří nejen svým množstvím, ale především umělecko–historickou hodnotou jednu z nejvýznamnějších součástí kulturního dědictví.

Podívejte se na video o českých hradech a zámcích:

http://photo.czechtourism.com/spages/videospot/movie/zamky.mpg

  Hrady a zámky v ČR
 
Ubytování
   
Prohlídky a výlety
   
Myslivost
   
Speciální nabídka
   
Tradične české
   
Další