Stanislavstur travel agency
czech language englih language norway language
 
 
 
 

Prohlídky a výlety

Česká Republika je místem mnoha set krásných historických památek. Začněte Prahou a jejími skvosty (Karlův most, Pražský Hrad...) a pokračujte dalšími městy jako Kutná Hora, Český Krumlov, Olomouc, Karlovy Vary atd... V mnohých z těchto měst naleznete skvosty patřící na seznam UNESCO. Po ČR jsou také rozesety hrady a zámky z různých století postaveny v různých uměleckých stylech a mnohá další zajímavá místa...(k dispozici průvodci v aj, nor, něm...)

 
Praha a okolí

Praha je kouzelným městem mostů, chrámů, pozlacených věží a kopulí kostelů, ale i moderní evropskou metropolí, která se vzhlížejí již více než deset století v hladině řeky Vltavy.

  Praha a okolí
 
Výlety mimo Prahu

Jste v Praze již poněkolikáté nebo máte dostatek času a rádi byste navštívili také zajímavosti mimo hlavní město? Nabízíme vám různé poznávací a jiné zajímavé programy jak se seznámit s dalšími zajímavostmi a pamětihodnostmi v blízkém i vzdálenějším okolí české metropole.

  Výlety mimo Prahu
 
To nej z České republiky

Česká republika nabízí vedle perly v podobě hlavního města Prahy také další památky a zajímavosti, které rozhodně stojí za shlédnutí.

  To nej z České republiky
 
Ubytování
   
Prohlídky a výlety
   
Myslivost
   
Speciální nabídka
   
Tradične české
   
Další